::
::
::
::
::
::
::
     Sieć Connected jest skierowana dla firm i instytucji, dla których dostęp do Internetu jest niezbędnym elementem prowadzonej działalności. Zestawiamy i utrzymujemy szerokopasmowe połączenia do Internetu dla operatorów telekomunikacyjnych, dla dostawców usług internetowych oraz dla klientów biznesowych. Oferowane usługi charakteryzują się bardzo wysoką niezawodnością. Spółka jest uczestnikiem węzłów międzyoperatorskich w Krakowie, Warszawie oraz we Frankfurcie. Oferuje też nowoczesną usługę CIX, będąca rozproszonym węzłem międzyoperatorskim o wysokiej wydajności.
DOSTĘP DO INTERNETU
INTERNET OPERATORSKI
INTERNET BIZNES
INTERNET BASIC
INTERNET CIX
Usługa przeznaczona dla operatorów i dostawców  internetowych (ISP), którzy chcą zapewnić swoim Klientom najwyższej jakości dostęp do Internetu.
Usługa Internet Biznes zapewnia wysokiej jakości, dostosowany do potrzeb Klienta dostęp do polskich i międzynarodowych zasobów sieci Internet.
Usługa INTERNET Basic zapewnia stały dostęp do polskich i międzynarodowych zasobów sieci Internet z gwarantowaną minimalną przepustowością.
CIX to w pełni profesjonalny punkt wymiany ruchu międzyoperatorskiego. Usługa jest dedykowana dla operatorów, ISP oraz dostawców treści (portale).
Tab
OPIS PROJEKTU:
STRONA KLASTRA MYŚLENICKIEGO :

ZAMÓWIENIA :

Internet dla biznesu Kraków