Oferta

Sieć Connected jest skierowana dla firm i instytucji, dla których dostęp do Internetu jest niezbędnym elementem prowadzonej działalności. Zestawiamy i utrzymujemy szerokopasmowe połączenia do Internetu dla operatorów telekomunikacyjnych, dla dostawców usług internetowych oraz dla klientów biznesowych. Oferowane usługi charakteryzują się bardzo wysoką niezawodnością. Spółka jest uczestnikiem węzłów międzyoperatorskich w Krakowie, Warszawie oraz we Frankfurcie. Oferuje też nowoczesną usługę CIX, będąca rozproszonym węzłem międzyoperatorskim o wysokiej wydajności.
Internet Operatorski.

Usługa przeznaczona dla operatorów i dostawców internetowych (ISP), którzy chcą zapewnić swoim Klientom najwyższej jakości dostęp do Internetu.

Internet Biznes.

Usługa Internet Biznes zapewnia wysokiej jakości, dostosowany do potrzeb Klienta dostęp do polskich i międzynarodowych zasobów sieci Internet.

Internet Basic.

Usługa INTERNET Basic zapewnia stały dostęp do polskich i międzynarodowych zasobów sieci Internet z gwarantowaną minimalną przepustowością.

Internet CIX.

CIX to w pełni profesjonalny punkt wymiany ruchu międzyoperatorskiego. Usługa jest dedykowana dla operatorów, ISP oraz dostawców treści (portale).

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej infrastruktury teleinformatycznej, łączymy wskazane lokalizacje Klientów, zestawiając nowoczesne i zarządzane rozwiązania transmisji danych . Sieć Connected umożliwia połączenie wielu oddziałów firmy oferując bogatą funkcjonalność. Nasza sieć gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych informacji pomiędzy komputerami w odległych biurach i niezawodną komunikację systemów informatycznych typu intranet. Tworzone połączenia zapewniają także bezpieczny zdalny dostęp do zasobów firmowych dla pracowników spoza biura oraz małych oddziałów.
Remote ACCESS.

Usługa dla firm z rozproszonymi oddziałami i mobilnymi pracownikami umożliwiająca wydajny i bezpieczny dostęp do zasobów firmowych.

Ethernet MAX.

Rozszerzona usługa tunelowania VPN pozwalająca na samodzielne sterowanie polityką ruchu sieciowego przez Klienta.

Data Connect.

Usługa umożliwiająca szybki i stabilny dostęp do wybranych zasobów Internetu z wykorzystaniem protokołu BGP.

Tranzyt IP.

Dedykowana usługa tranzytu ruchu IP do większości dużych węzłów internetowych dla ISP i dostawców treści.

Rozwiązania głosowe oferowane przez Connected umożliwiają realizację tańszych połączeń telefonicznych - zarówno lokalnych, miedzy-strefowych, jak i międzynarodowych oraz do sieci komórkowych. Elastyczność oferty, możliwość dostosowania usług do indywidualnych potrzeb sprawia, że każdej firmie, bez względu na wielkość i rodzaj prowadzonej działalności, propozycja Connected przyniesie wiele, wymiernych korzyści. Jako uzupełnienie telefonii VoIP, proponujemy dostarczenie dedykowanej centrali telefonicznej opartej o standard Asterisk. Możliwości centrali są bardzo szerokie, od prostych funkcji dostępnych w telefonach systemowych do funkcji IVR, czy zapowiedzi głosowych.
Telefonia cyfrowa.

Rozwiązanie oferowane przez Connected umożliwia płynne przejście od tradycyjnej telefoni do sieci opartej całkowicie na technologi VoIP.

Centrala PBX.

Dedykowane rozwiązanie centrali telefonicznej pod telefonie VoIP dla średnich i dużych korporacji oraz dostawców ISP.

Connected oferuje swoim Klientom najwyższej jakości rozwiązania w dziedzinie nowoczesnych systemów hostingowych zapewniając szybkie i niezawodne funkcjonowanie każdego projektu.
Serwery dedykowane.

Rozwiązanie oferowane przez Connected umożliwia płynne przejście od tradycyjnej telefoni do sieci opartej całkowicie na technologi VoIP.

Kolokacja sprzętu.

Dedykowane rozwiązanie centrali telefonicznej pod telefonie VoIP dla średnich i dużych korporacji oraz dostawców ISP.

Usługa polega na dzierżawie włókien światłowodowych, umożliwiając tym samym budowę własnej sieci transmisyjnej bez konieczności ponoszenia nakładów inwestycyjnych na budowę infrastruktury światłowodowej.Łącza światłowodowe zakończone są w punktach styku przy pomocy przełącznic optycznych naściennych lub panelowych wyposażonych w gniazda SC/APC zgodnie z indywidualnymi wymaganiami Klienta. W ramach usługi wykonywany jest trakt komunikacyjny między lokalizacjami wskazanymi przez Klienta z wykorzystaniem włókien G.652.
Ciemne włókna.

Klient otrzymuje włókna światłowowdowe pomiędzy lokalizacjami wskazanymi w zamówieniu, na których realizuje dowolną transmisję.

Szare włókna.

Klient otrzymuje włokna światłowodowe pomiędzy lokalizacjami wskazanymi w zamówieniu, na których realizuje transmisję o określonej przepustowości.

Budując sieć światłowodową łączymy centra biznesowe, biurowce, banki z ważnymi węzłami telekomunikacyjnymi na terenie Krakowa umożliwiając zestawienie połączenia w konfiguracji wymaganej przez Klienta.

W CELU KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI NASZYCH PARTNERÓW WYKONUJEMY :
  • Budowę, montaż i pomiary kabli światłowodowych.
  • Okablowanie światłowodowe wewnątrz budynków.
  • Obsługę oraz konserwację sieci światłowodowych.
  • Spawanie kabli światłowodowych.
  • Pomoc i doradztwo w zakresie inwestycji optotelekomunikacyjnych.
Administrujemy infrastrukturą informatyczną przedsiębiorstw, doradzamy w wyborze rozwiązań IT oraz dostarczamy je klientom. Stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, każdy otrzymuje jednak usługi na takim samym, wysokim poziomie, gwarantowanym przez wysoko wykwalifikowany personel.
Outsourcing IT.

Administrujemy infrastrukturą informatyczną, doradzamy w wyborze rozwiązań IT oraz dostarczamy je klientom.

Outsourcing telekomunikacyjny.

Projektujemy i zestawiamy kompletne sieci telekomunikacyjne na bazie łącz własnych i dzierżawionych od innych operatorów.

Doradztwo i wdrożenia.

Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań chroniących zasoby informatyczne. Doradzamy i wdrażamy projekty pod klucz.

Internet CIX.

CIX to w pełni profesjonalny punkt wymiany ruchu międzyoperatorskiego. Usługa jest dedykowana dla operatorów, ISP oraz dostawców treści (portale).